Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOTEC S BOUDOU, VELIKOST 2 X 2 X 2 METRŮ

Vaše cena: 39990,-
Bez DPH: 33050,-
Sleva: 42.87 %
Běžná cena: 70000,-
Ušetříte: 30010,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Kotec pro psa o velikosti 2 x 2 x 2 metru je vhodný pro umístění do exteriéru i interiéru. Dodáváme vcelku nebo v demontu.
 
Kotec pro psa o velikosti 2 x 2 x 2 metru je vhodný pro umístění do exteriéru i interiéru. Dodáváme vcelku nebo v demontu.

Krásný kotec pro psa ze dřeva, s kovovou uzavíratelnou brankou, je opláštěný hoblovanými smrkovými palubkami. Kotec pro psa disponuje krytinou guta nebo onduline. Celkové rozměry kotce jsou 2 x 2 x 2 metru. Rám železa je jack profil a kari síť  s dvojitou povrchovou úpravou. Kotec vám doručíme vcelku nebo v demontu.
V ceně celé sestavy je kromě výroby, dopravy na místo, usazení a montáže také bouda pro psa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.