Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

OHRADNÍK NA PSA D-FENCE 2002 BLACK

Vaše cena: 6499,-
Bez DPH: 5371,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Co dělat, když pes utíká? Ohradník na psa d-fence 2002 black ochrání život i zdraví.

Ohradník na psa d-fence 2002 black

Neviditelný plot s černým vysílacím generátorem je sada určena pro instalaci do 400mBalení obsahuje 100 m drátu o průřezu 1 mm2, s možností dokoupení anténního drátu o průřezu 1 mm2.

Délka instalace - doporučený průřez drátu 
do 400 m - 1 mm2 (model d-fence 2002)

400 m - 800 m - 1,5 mm2 (model d-fence 202)

800 m - 2200 m - 2,5 mm2 (model d-fence 202) 

Správnou funkci instalace garantujeme pouze při nákupu vhodného průřezu drátu (v závislosti na velikosti pozemku) u nás nebo u našich prodejců.

 

Díky elektronickému neviditelnému plotu se Váš pes velmi rychle naučí respektovat hranice definovaného prostoru a bude se svobodně pohybovat pouze v místech, kde mu nehrozí žádné nebezpečí.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.