Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PÁS NA INKONTINENCI PRO VĚTŠÍ PSY L

Vaše cena: 379,-
Bez DPH: 313,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Inkontinenční pás pro větší psy velikosti L. Vzhledné, praktické. Obvod 24-34cm

Pás proti počůrávání pro větší psy vel. L

Pás proti počůrávání - obvod 24-34cm. Inkontinenční pás je z vnější strany vyroben ze 100% bavlněného froté pro pohodlí vašeho pejska a v případě protečení s se vyznačuje vysokou nasákavostí. Uvnitř kalhotek je zašitá textilie s membránou, která je prodyšná, ale zabrání protečení. Testovaný vodní sloupec 6000. Snadné zapínání na suché zipy. Díky tomu bude oblékání inkontinenčního pásu velmi jednoduché.

Do pásu pro zvýšení účinku nalepte slipovou vložku.

Kvalitní značkový český výrobek, který je díky svému vzhledu nejen praktický, ale použitelný i venku na veřejnosti. Inkontinenční pás působí spíše jako módní doplněk, na první pohled nikoho nenapadne, že se jedná o produkt řešící problém inkontinence.

Povrch pásu je lehounce zelinkavý a po jeho celé ploše jsou zvířecí motivy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.