Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PAMLSKOVNÍK S KARABINOU VODĚODOLNÝ

Vaše cena: 1199,-
Bez DPH: 991,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
Skvělý, odolný pamlskovník s karabinou

Pamlskovník s karabinou

Profesionální, kvalitní pamlskovník s karabinou! Hlavní výhodou tohoto pytlíku na pamlsky je, že je určený do všech povětrnostních podmínek. Prší? Nevadí! Pamlsky, které by jinak navlhly zůstanou v tomto sáčku nedotčeny. Vrchní část lze jednoduše ohnout a pomocí plastové spony zaaretovat. Díky tomu Vám do pytlíku ani nenasněží, ani nenaprší. Kolem otvoru je pevné lemování, díky kterému můžete strkat ruku do pamlskovnice téměř do nekonečna a nehrozí žádné roztřepení či roztrhnutí této pomůcky a to i v tomto velmi exponovaném místě.

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.