Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

UZENÁ SEKANÁ KLOBÁSA 90g

Vaše cena: 39,-
Bez DPH: 34,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Kód zboží:
 
Uzená klobása, pochoutka pro psy od českého výrobce Delikapet. Voňavý pamlsek vhodný pro všechny rasy psů.

Uzená sekaná klobása pro psy

Pamlsek, nad kterým žádný pejsek neohrne nos. Do devadesátigramového balíčku je zabaleno velké množství hnědých nařezaných snacků. Tyto snacky mají příchuť uzené klobásy a po klobáse také voní. kolečka jsou spíše menší, ale vhodná pro všechna plemena psů. Pochoutky mají měkčí konzistenci a proto je lze snadno dělit na ještě menší kousky a zvýšit tak počet odměn například na dvojnásobek.

Uzené klobásky jsou vyrobeny českým výrobcem Delikapet, jehož výroba podléhá pravidelným kontrolám. Znát původ pamlsků, které podáváte svým miláčkům je velmi důležité. Tuto šťavnatou pochoutku pro psy je možné podávat k běžné krmné dávce, ovšem neměla by ji nahradit. Pamlsky skladujte v suchu a chladu, po otevření chraňte před vysoušením. Obsahuje přírodní vitamíny, maso, živočišné produkty.

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.