Naše zboží

PELÍŠEK KULATÝ S TLAPKAMI 50cm

Vaše cena: 599,-
Bez DPH: 495,-
Sleva: 39.49 %
Běžná cena: 990,-
Ušetříte: 391,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Malý flaušový pelíšek pro menší psy. Malý černý kulatý pelíšek s hnědými tlapkami.

Malý flaušový pelíšek o velikosti 50cm, který uspokojí každého malého pejska. Pelíšek se vyrábí ve dvou barevných variantách. První varianta je černý podklad s hnědými tlapkami, druhá je černý podklad s šedými tlapkami.

Protože je pelíšek velmi hebký, je na dotek příjemný a pejskové ho budou milovat. Výhodou tohoto pelíšku je také snadná údržba, neboť ho můžete celý vyprat při 30 °C.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.

Zavřít okno