Naše zboží

AGILITY PŘEKÁŽKA SKOK DALEKÝ

Vaše cena: 6900,-
Bez DPH: 5702,-
Sleva: 46.51 %
Běžná cena: 12900,-
Ušetříte: 6000,-
Dostupnost: Sleva do
vyprodání
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Agility překážka - skok daleký. Profesionální skoková překážka pro psí soutěžení v agility s dopravou zdarma.
 
Agility překážka - skok daleký. Profesionální skoková překážka pro psí soutěžení v agility s dopravou zdarma.

Agility skok daleký

Skok daleký je skokovou překážkou, skládající se z pěti dřevěných překážek a čtyřech tyčí. Dle pravidel soutěží agility musí být prvky překážky snadno shoditelné. Tyče mají být do deseti centimetrů od krajů překážek. Skokové elementy musí být řazeny tak, aby byl náběh na překážku v přímém směru. Jednotlivé lavičky mají být rozestavěny za sebou. Šířka jednotlivých prvků je 120cm a výška 15cm. Jump je natřený kontrastními, dobře viditelnými barvami (lišty jsou žluté a bočnice červené). Tato skoková překážka spadá do sk.S,M,L. Skok daleký splňuje požadavky standardu FCI. Překážku dodáváme jako kompletní sestavu.

 

Naše agility překážky jsou vhodné zejména pro psí kluby, psí školy popř. individuální trenéry. Velmi příznivá cena překážek ale umožňuje i použití jednotlivými chovateli.

Agility překážky plně vyhovují standardům, regulím a bezpečnostním předpisům pro evropské soutěže.

Z jakého materiálu se překážky vyrábějí?

Všechny překážky jsou z kvalitních materiálů. Vyrobeny jsou z pevného, tuhého, ale lehkého dřeva. Můžete se tedy těšit na snadnou manipulaci s překážkami a minimální náročnost při jejich skladování.

Na nášlapové plochy, byly použity pryskyřice, díky čemuž jsou překážky chráněny proti vodě a vlhkosti.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.