BÝČÍ PÉRO 1ks

Vaše cena: 189 Kč
Bez DPH: 164 Kč
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Kód zboží:
 
Pochoutka pro psa, která se jen tak neožužlá.

Býčí péro - vydrží ještě déle! Proč se pamlsky z býčích penisů stali tak oblíbenou pochoutkou? Jedním z hlavních důvodů je jejich neuvěřitelná houževnatost. Stačí jeden deseticentimetrový kousek a pejsek má na dlouhou dobu o zábavu postaráno. Když jsme pozorovali pejska, s jakou chutí se do tohoto pamlsku pustil, stále jsme měli pocit, že to není ono. Chybělo mu jakési nadšení z dobývání toho, co mu tolik chutná. Bylo nám jasné, že to chce něco víc!
Vzali jsme tedy cený penis a před sušením ho natočili do požadovaného tvaru. Z výsledku jsme byli nadšeni. Pejskové se mohou radostí zbláznit, když přemýšlí nad tím, jak tento pamlsek rozebrat a spokojeně si zažvýkat. Pochoutka se tak stala opět mnohem odolnější.

"Býčí péro" - NOVINKA - nejlepší tvar sušených penisů, kterým jsme dosáhli největší odolnosti a nejvíce zvýšili atraktivitu produktu pro pejsky.

PROČ DOPORUČUJEME BÝČÍ PÉRO?

- patří mezi jedny z nejodolnějších pamlsků
- je přírodní, bez konzervantů a barviv

- vhodné zejména pro velkého pejska
- čistí pejskův chrup
- posilují žvýkací svaly
- originální provedení

- je praktický na skladování


Býčí péro pro nás suší zkušený český výrobce, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. Zboží nám suší na objednávku v menších množstvích a tak můžeme zaručit čerstvost a chutnost.
Co je to vlastně býčí péro? Je to býčí penis natočený do velké pružiny. Tím se pro pejska stává tato pochoutka mnohem více atraktivní, protože mu její spořádání zabere mnohem více času.

V čem je tato pochoutka zajímavá pro Vás? Díky tomu, že si jí bude pejsek déle vychutnávat, vlastně ušetříte. Dopřejete mu za stejné peníze delší zábavu. Býčí péro se oproti standartnímu býčímu penisu lépe balí a odesílá. Pokud jste si někdy objednali celý penis, určitě jste řešili, kam s ním? Věřte, že i dodavatel řešil, jak vám tak naskladný pamlsek zaslat. Od té doby, co se obyčejný kus hovězího penisu proměnil v "býčí péro" je problém vyřešen.

Pokud už jste někdy vyzkoušeli penis řezaný, nebo penis celý, určitě vyzkoušejte i "býčí péro"

My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ničím ošidit, ani nastavit, pamlsek stoprocentně přírodní kvality.
Navíc pokud se rozhodnete dát přednost této naší pochoutce, garantujeme Vám, že obdržíte přesně to, co jste si objednali. Obrázky k produktům jsme vytvářeli my sami, tudíž naprosto odpovídají skutečnosti!