Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

SUŠENÁ HOVĚZÍ NOHA S KOPYTEM 1ks

Vaše cena: 79,-
Bez DPH: 69,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Sušená hovězí noha s kopytem. Sušená pochoutka pro psy.
SUŠENÁ HOVĚZÍ NOHA S KOPYTEM 1ks

Sušená hovězí noha s kopytem 1ks

 
PROČ HOVĚZÍ NOHU?


- v jedné pochoutce získáte šlachy i vazivo
- je zdrojem vápníku a fosforu

- čistí zuby a zpevňuje dásně
- je odolná, vydrží až 7 dní !


Sušená hovězí noha je pochoutkou vhodnou pro všechna plemena psů, zejména však pro větší rasy, neboť její velkost je cca 40x7x7 cm. Je stoprocentně přírodní bez konzervantů a barviv.
Pochoutka obsahuje zbytky šlach a vaziva. Pejsek tak získává kolagen a elastin pro zdravé chrupavky, kosti, šlachy a zuby. Z minárálních látek
obsahuje zejména vápník a fosfor.

Hovězí kopyto pro psa je houževnatým pamlskem, kterým se dá pejsek dobře zabavit.

Tyto hovězí nohy pro nás suší český výrobce s mnohaletými zkušenostmi, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. 

My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ničím ošidit, ani nastavit, pamlsek stoprocentně přírodní kvality.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.