Naše zboží

KRMNÉ PIŠKOTY MINI 1kg

Vaše cena: 199,-
Bez DPH: 173,-
Sleva: 50.25 %
Běžná cena: 400,-
Ušetříte: 201,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Vyzkoušejte malé kilové balení piškotků, než koupíte pejskovi pořádný pytel.

Krmné piškoty pro psy mini 1000g. Tento druh pochoutky pejskové milují a my Vám ho nabízíme v malém zkušebním balení.

PIŠKOTY JSOU PROSTĚ KLASIKA!

- naše piškoty nakoupíte s množstevní slevou!
- piškoty se lze předzásobit, jsou relativně trvanlivé
- díky sníženému obsahu cukru jsou vhodné pro psy

- každý kdo je zkusil, ví, že pes prostě neodolá
- piškoty
jsou vhodné i pro psy, kteří mají problémy se zuby

- piškoty
jsouvhodné na skrytí léku, ale pejskům to neříkejte


Piškotky jsou se sníženým obsahem cukru! Nepřekračujte 1/4 běžné krmné denní dávky.
Piškoty jsou určena nejen pejskům, ale i jiným zvířatům. Slouží jako doplněk stravy. Piškoty můžete u pejsků použít jako odměnu např. za dobře odvedenou práci. Protože pejskům velmi chutnají, bude jejich snažení ještě větší.

 

Aplikace pro jednoduché objednávání stále stejných pamlsků na 1 klik

Nejprve u nás udělejte svoji první objednávku standardním způsobem a poté si stáhněte tuto aplikaci buď pro Android či Apple. Po otevření aplikace se vám ihned načte vaše poslední objednávka z eshopu caskrmeni.cz. Vše je naprosto jednoduché, přehledné a intuitivní. Po kontrole stisknete tlačítko "Objednat znovu" a je hotovo :-)

Co se bude dít dále? Vaše objednávka je tímto automaticky přenesena do našeho eshopu a bude vyřízena standardním způsobem.


Takto můžete opakovat objednávky měsíc co měsíc. Vyhnete se tak spouštění prohlížeče, vypisování či hledání adresy eshopu, logování, vyhledávání produktů, nákupnímu košíku a přitom budete mít vše dokonale pod kontrolou!

Věříme, že si aplikaci oblíbíte a že se díky ní každá objednávka stane příjemným zážitkem. 
 
 
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.