Naše zboží

ELEKTRICKÁ VANA PRO PSY S PERLIČKOU

Vaše cena: 59900,-
Bez DPH: 49504,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vana s elektrickým zvedáním a perličkou, kvalitní materiály, česká výroba, skvělá cena. Vhodná pro psí salony.

Elektrická vana s perličkou

Vana je svařena z odolných polyethylenových desek

Výška dna nastavitelná v rozmezích 66-122cm.

Protiprokluzová gumová deska na dně vany.

Flexibilní odpadní hadice
Perličková podložka
Multifunkční pohonná jednotka pro perličku (zároveň lze použít jako výkonný fén)
 

Elektrická vana s perličkou je speciálně navržena jako multifunkční zařízení. Kompletní elektrická vana je vybavena speciální SPA perličkovou podložkou, výkonnou jednotkou, která do podložky vhání vzduch a vytváří tak obrovské množství bublinek. Bublinková podložka je na dně vany vložena do vyjímatelné desky a tvoří tak jeden kompaktní celek. Nejezdí vám tedy po dně vany, vše je precizně zarovnáno do jedné roviny. Velkou výhodou je to, že pokud se rozhodnete vanu používat pouze ke klasickému koupání, vše lze jednoduše vyjmout. Navíc pohon pro bublinkovou podložku je zároveň i výkonným fénem - stačí nacvaknout hubici! 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.