Naše zboží

VITAMÍNY SANAL S MOŘSKOU ŘASOU 100g

Vaše cena: 199,-
Bez DPH: 173,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vitamíny SANAL s mořskou řasou 100 g pro podporu imunity, zvýšení vitality a podporu vývoje a růstu srsti, kostí a zubů.

Vitamíny SANAL s mořskou řasou 100 g jsou velmi zdravým a praktickým doplňkem. Mořské řasy jsou nabité organickým jódem a jinými blahodárnými prvky. Je to proto, že nežli se každá kapka vody dostane do oceánů, urazí dlouhou cestu. Přes husté lesy, horské potůčky, hluboká koryta řek, přijde do kontaktu s mnohými minerály, o které se obohatí, až skončí právě v mořích a oceánech.

Více než 59 prvků potravy je rozpuštěno v mořské vodě a tyto prvky najdeme také v mořských řasách. Některé stopové prvky jsou pro organismus velmi důležité a přitom v obyčejném salátu je nenajdeme.

Mořské řasy mají pozitivní vliv na pejskovu srst a podporují růst zubů a kostí. Dále pomáhají při trávení a vylučování. Mořské řasy jsou vhodné pro vitalitu a maximální pohodu.

Dávkování: Vitamíny Sanal podáváme malým pejskům do 15 kilogramů v množství dvě až čtyři tablety denně a velkým psům nad patnáct kilogramů šest až osm tablet denně. Vitamíny jsou přírodní, při výrobě nebyla použita žádná dochucovadla, barviva ani chemické přísady.


 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.