Naše zboží

VÝCVIKOVÝ OBOJEK MICRO PT 3000 SSC

Vaše cena: 15999,-
Bez DPH: 13222,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Elektronický výcvikový obojek s technologií SSC. Nabíjecí obojek Micro Trainer. Dosah až 3000 m. Určeno pro výcvik 1 až 2 psů.

Popis:

Univerzální elektronický výcvikový obojek moderní koncepce se značným technologickým náskokem. Pro všechna plemena psů, pro základní i náročný sportovní, služební nebo lovecký výcvik, vhodný i pro práci v terénu.
Díky velmi malému a mimořádně lehkému obojku - nejmenší vyráběný výcvikový obojek na světě - je vhodný i pro malá plemena psů.

Kompaktní provedení, pohotové ovládání, ergonomický design.

Vyrobeno v Belgii.

Další informace a tipy:

Aby se nevytvořila nežádoucí souvislost mezi nasazením elektronického obojku a chováním psa (který brzy vysleduje, že nyní "musí poslouchat", kdežto bez jeho nasazení ne), doporučuje se, aby pes nosil výcvikový obojek i v době mimo cvičení. Rovněž se doporučuje nejprve nechat psa několik dní nosit vypnutý obojek, opakovaně mu jej v té době nasazovat a snímat, aby si pes na nošení elektronického obojku přivykl a ihned neprohlédl souvislost mezi jeho nasazením a účinky.

Doporučujeme před započetím výcviku si přečíst doporučené výcvikové postupy a rady výcvikářů a zkušených kynologů.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.