Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

OKROVO ČERVENÁ DŘEVĚNÁ PTAČÍ BUDKA DŮM

Vaše cena: 1999,-
Bez DPH: 1652,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Krásná originální ptačí budka, hodící se na zahrádku
 
Krásná originální ptačí budka, hodící se na zahrádku

Nádherná dekorace na zahrádku. Ale kdeže, nejde jen o ozdobu! Takto ptačí budka je plně funkční a rozhodně bude na co se dívat. Největší parádu vám udělá na vaší zahrádce, kde je plno ptactva, které jistě čeká frontu na nové bydlení. Jestliže chcete pro obyvatele vaší zahrady něco udělat, umožnit jim zahnízdit a poté se těšit z malých ptáčků, kteří za úpěnlivého zpěvu natahují zobáčky ke své mamince a perou se o kus žížaly, tak neváhejte!
To, jak je tento ptačí domeček ozdoben jen podtrhne to, kde bude umístěn. Na přední straně vedle vchodu jsou hrabičky, na druhé straně kvítek rostliny, kolem kterého poletuje krásně vybarvený motýlek. Barevně je budka laděna do okrové barvy a stříška je červená. Na celém povrchu je patina.
K zavěšení slouží provázek přírodního vzhledu. Na této budce není nic, co by nějakým způsobem kazilo celkový dojem.
Tuto ptačí budku doporučujeme pověsit na jabloň, třešeň, hrušeň nebo jiný strom. Určitě bude lepší ji umístit hlouběji do koruny stromů, aby měly maláďátka klid.
Pozor, nejedná se o žádnou malinkou boudičku, ale o pěknou velkou budku o vel: 15x12x20cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.