Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PLAMEŇÁČEK DRŽÁČEK DOBRÉHO VÍNA

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 40.04 %
Běžná cena: 2500,-
Ušetříte: 1001,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Držáček na lahvinku vína

Když není láhev vína kam odložit, je to smutné. A jestě smutnější je pohled na hromadu lahví jen tak na stole či v policích. Ovšem krásná dekorace může pokoj který výpadá jako domov "alkoholiků" přeměnit na nádherné místo plné překrásných dekorací. A kdo že to drží tu flašku vína? Vy ne, přeci růžový plameňák :-)

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: růžová
Velikost: 12 * 17 * 23.8cm 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.