Naše zboží

ZRCÁTKO PRO PTÁKY SE ZVONEČKEM

Vaše cena: 59,-
Bez DPH: 49,-
Dostupnost: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hračka pro ptáky s cinkátkem. Zrcátko k pověšení do klece.

Jestliže něco ptáci milují, jsou to zrcátka. Pod tímto zrcátkem je navíc zavěšený zvoneček, který hračku dělá ještě více zajímavou a tak umožní vašemu kamarádovi perfektně vyplnit volný čas. Samotné tělo zrcátka je připevněno ke kovovému řetízku, na jehož konci je karabinka. Tak nebude třeba nic složitě přivazovat, hračku jen přicvaknete k mříži. Všechny použité materiály jsou netoxické a vašemu papouškovi nijak neuškodí. Hračka se doporučuje v případě, že je váš papušek doma sám. Než mu pořídíte papouščího kamaráda, zrcátko za pár korun je vhodným dočasným řešením na jeho samotu. Průměr 5,5cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.