Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

HRANATÉ KAMENNÉ PÍTKO VE SVĚTLÉ BARVĚ

Vaše cena: 9799,-
Bez DPH: 8098,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hranaté kamenné pítko ve světlém provedení je vyrobeno tradičními postupy a zajistí skvělou dekoraci na vaši zahradu. Celková váha kamenného pítka je kolem 40 kg.

Chcete si koupit nové ptačí pítko? Nebo chcete vybrat originální dekoraci pro vaše nejbližší? Co vybrat takové, které nikdo jiný nemá? Dobrá volba je například toto hranaté kamenné pítko pro ptáčky, vyrobené z přírodního kamene ve světlých barvách? Protože se jedná o přírodní produkt, každé pítko je naprostý originál.

 

Udělejte si na své zahradě, balkonu, okenním parapetu nebo terase příjemné zákoutí s tímto krásným hranatým kamenným pítkem pro ptáčky ve světlých barvách s originálním žíhováním.

 

Hranaté kamenné pítko pro ptáčky je vyrobené z přírodního kamene. Celková váha tohoto hranatého kamenného pítka pro ptáčky je koleme 40 kg. Kamenné ptačí pítko nabízí skvělou příležitost, jak do své zahrady přilákat všechny ptáčky a hmyz z okolí a tím tak oživit zahradu o nové návštěvníky, kteří vám budou dělat radost po celý rok. Toto vskutku netradiční ptačí kamenné pítko je skvělým doplňkem.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.