Naše zboží

KERAMICKÉ KRMÍTKO NA PTÁKY DO VĚTRU

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 40.04 %
Běžná cena: 2500,-
Ušetříte: 1001,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
velké keramické krmítko pro ptáky z nemrznoucího šamotu. Přístupné ze všech stran

Výhody tohoto krmítka? Jednoznačně dostatečně velká váha, díky které bude krmítko stabilní a bude se do něho ptáčkům dobře nalétávat aniž by se houpalo. Nejčastěji ho objednávají lidé žijící v podhůří nebo v horách na místech, která nejsou chráněna žádným lesem nebo objekty okolo a je tam tedy silný vítr. Proti-houpací opatření jsou dále také otvory po obvodu, kterých je dostatek proto, aby se strávníci pěkně vešli a právě aby mohl vítr procházet srkze krmítko a nerozhoupával ho.

Na pověšení i postavení - Krmítko je univerzální - díky praktickému očku ho můžete pověsit na větvičku nebo jiné místo. Ale určitě oceníte i podstavec na jeho spodní straně, díky kterému ho můžete také položit na parapet, starý pařez nebo kam se vám to zrovna bude hodit.

 

Pro každou příležitost - Univerzálnost tohoto produktu nemá mezí a vaší fantazii se meze nekladou. Může plnit jak účel krmítka ale nejen to! Jistě jste si všimli velmi specifického tvaru připomínající zvoneček. Celoročně vám tak může zdobit váš interiér a exteriér a vůbec se nemusíte omezovat na původní účel pro který byla tato dekorace s láskou uplácána. 

Rozsviťte svíčku a umístěte ji dovnitř zvonečku. Pověste si tuto svítící dekoraci na zahradu. Uvidíte, jaká to bude nádhera. Jeden, dva nebo tři takové zvonečky budou nádhernou svítící dekorací do vaší zahrady a nebo na verandu.

 

A o Vánocích? Jaký jiný symbol než zvoneček nesmí chybět ve vaší domácnosti! Prostě krmítko, které jen tak do šuflíčku nevrátíte. Toto je krmítko, které vám bude sloužit po celý rok!

 

Mrazuvzdorné - Krmítko je glazované, ze šamotové hlíny. Můžete ho mít na zahrádce v létě i v zimě a nerozsype se vám. 

 

Nerušivá barva - Díky neutrálnímu barevnému provedení nebude rušit, ale oku lahodit

 

Velikost pítka je cca 28 cm x 28 cm. 

 

Specifikace keramického pítka

pítko v přírodních barvách

ze šamotové hlíny
pro venkovní použití

ruční umělecká práce

vyrobeno v ČR

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.