Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

LUXUSNÍ KRMÍTKO DO MODERNÍCH ZAHRAD

Vaše cena: 8999,-
Bez DPH: 7437,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Luxusní teakové krmítko, ruční řemeslná práce.

Ptačí krmítko pro náročnou klientelu vyrobené z indonéského teakového dřeva. Krmítko může být ozdobou dnešních moderních zahrad. Jedná se o ruční řemeslnou práci. Krmítko je vyrobné tak, aby nejen plnilo svou funkci, ale hlavně aby bylo tou nejkrásnější dekorací široko daleko.
Teakové dřevo se používá pro venkovní nábytek, protože má nejen extrémní živostnost, ale také jedinečné vlastnosti, které jiné materiály postrádají. Proto se např. toto dřevo používá i při výrobě lodních palub, protože je schopné odolat těžké nepřízni počasí. Odolá slunečnímu světlu, větru, dešti, sněhu a dokonce i mrazu. Dalšími výhodami je např. že není napadáno plísní, termity či jinými škůdci. Dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé.
Výška 150cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.