Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KAMENNÉ ZAHRADNÍ PÍTKO ŽULOVÉ

Vaše cena: 2999,-
Bez DPH: 2479,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
Velké žulové pítko do zahrádky

Kamenné pítko z růžové žuly. Trojhranné je vyrobené z přírodního kamene a materiálem je žula. Přibližná váha je 35 kg. Nádherná zabavená a hlavně nesmrtelná dekorace pro váš exteriér. Vyjímat se bude např. postavené do kamínků mezi rostlinami. Může sloužit jako pítko pro ptáky a nebo jiná zvířata.


 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Žula
Přibližná váha 35 kg
Přibližné rozměry 40 x 40 cm
Výška 9 cm
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.