Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

ZAHRADNÍ PÍTKO KAMENNÁ MOHYLA

Vaše cena: 24900,-
Bez DPH: 20579,-
Sleva: 17 %
Běžná cena: 30000,-
Ušetříte: 5100,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Chcete ptačí pítko ve tvaru kamenné mohyl? Nejkrásnější pítko, které lze sehnat. Materiál šamot, mrazuvzdorné.

Ptačí pítko ve tvaru kamenné mohyly? Uklidňuje vás pohled na kameny naskládané na sebe? Toto pítko je nádherným uměleckým dílem, který bude okrasou vaší zahrady

Krásné keramické pítko je vyrobené ze šamotové hlíny. Netradiční ptačí pítko ze šamotové hlíny je skvělým doplňkem do vaší zahrady i na váš balkon! Udělejte si radost tímto netradičním keramickým pítkem, kterému neublíží ani mráz.
Jako poslední patro je nádherná zdobená miska. Naplňte ji čirou vodou a vše bude naprosto dokonalé.

 

Ptačí pítko se bude tyčyt do výšky cca 100cm. Základna kovového rámu 60cmx60cm a zajišťuje maximální stabilitu. Tento sokl schováte do půdy a lehce překryjete hlínou. Nebude tak rušit celkový dojem. Miska cca 40cmx50cm (mozaikové kameny)

 

Specifikace keramického pítka

pítko v přírodních barvách

ze šamotové hlíny
pro venkovní použití

 

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.