HROTY PROTI PTÁKŮM PLASTOVÝ KOBEREC 30x

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
hroty proti ptákům, plastový koberec na střechy, okapy, parapety a domy
HROTY PROTI PTÁKŮM PLASTOVÝ KOBEREC 30x
HROTY PROTI PTÁKŮM PLASTOVÝ KOBEREC 30x

Plašící koberečky 30 ks pichlavých pruhů o vel. 49x4,5cm ! Plastový koberec s hroty na plašení ptáků. Praktická pomůcka, která pomůže ochránit váš majetek.
Použití je velmi variabilní. Celý set se totiž skládá z mnoha menších koberečků, které můžete poskládat přesně tak jak potřebujete.
Plastové hroty můžete použít pro plašení ptáků, lišek, ale i jiných zvířat.

Jak hroty aplikovat? Koberečky s trny můžete umísťovat dle libosti tam, kde se pohybuje nežádoucí zvěř. Doporučujeme ochránit stěny, brány, ploty, komíny, parapety a další místa. Upevnit je můžete dle podkladu hřebíky, šrouby a nebo lepidlem (např. Mamutem).

 

Velikost - 49x4,5x1,7cm
Materiál - plast
Barva - hnědá

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.