Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

MODEL SOVY ODHÁNĚČ, DOPUZOVAČ PTÁKŮ

Vaše cena: 999,-
Bez DPH: 826,-
Sleva: 33.4 %
Běžná cena: 1500,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Kód zboží:
 
Velká maketa sovy k odhánění ptáků
Model sovy je výrobek určený k plašení malých, středních i větších ptáků. Makety dravců jsou vyrobeny z plastu, nemusíte mít tedy žádné obavy z rozbití či degradaci vlivem povětrnostních podmínek. Snadno se usazují, jelikož jsou uvnitř duté.
Tento model dravce je navíc prost všech mechanických či elektrikých dílů, čímž nemusíte mít obavy z poruchovosti. Vše je vyrobené tak, aby odolalo nejen povětrnostním vlivům, ale i jakýmkovil jiným vlivům. Tento výrobek jednoduše vydrží.
Na spodní části podstavce je otvor se zátkou, který můžete použít ke kotvení, tato maketa je bez držáku. Velikost 27x13,5cm
 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.