Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

VELRYBA A SKVĚLÉ VYUŽITÍ KORKOVÝCH ZÁTEK

Vaše cena: 1699,-
Bez DPH: 1404,-
Sleva: 32.04 %
Běžná cena: 2500,-
Ušetříte: 801,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
Nádherná kovová nádobka na korkové zátky

Dekorativní ozdobná nádoba na korkové zátky. Znáte lepší využití korkových zátek? My ne! Plňte útroby modré velryby s každou vypitou láhví vína. Takto kovová ručně vyrobená dekorace nemá chybu. Bříško velryby je opatřené mřížkou, díky které vidíte, jak jste si celý rok vedli. Pořiďte rovnou dvě, nebo i více takových dekorací a rozdejte si to s přáteli. Kdo vypije za rok více dobrého vína? :-)


Specifikace:
Materiál: kov
Barva: modrá
Velikost: 19 * 9 * 11cm 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.