Naše zboží

KVOČNA JAKO POKLADNIČKA NA DROBNÉ

Vaše cena: 990,-
Bez DPH: 818,-
Sleva: 34 %
Běžná cena: 1500,-
Ušetříte: 510,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvočna, která vám pohlídá drobné

Na vaše drobné bude tato kvočna stejně opatrná jako na vejce, které by měla vysedět. Ráda se o ně postará a můžete si být jisti, že je najdete tam, kam jste je dali. Bříško má tato slepička hezké, velké, vyjedené a nyní ještě prázdné a tak čeká na mince, které se nyní povalují všude po bytě. Uděláte si radost?

 

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: barevné provedení
Velikost: 12 * 13 * 17cm 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.