Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

NAČEPÝŘENÝ KOHOUT, ZDOBNÁ POSTAVIČKA

Vaše cena: 1999,-
Bez DPH: 1652,-
Sleva: 33.37 %
Běžná cena: 3000,-
Ušetříte: 1001,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
Nádherně zbarvený výstavní kohoutek

Takový malý výstavní kohout si tady dokáže na dvorečku sjednat pořádek a to mezi slepicemi, tak mezi jinými kohouty. Ale tento kohout si žádný pořádek nikde rovnat nebude. Tento kohoutek totiž bude zdobit a ne dvoreček, ale pravděpodobně váš obývák.
Kohout, je v červené barvě v kombinaci se zlatavou s mírnou patinou. Vše nádherně ladí.

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: barevné provedení
Velikost: 18 * 7.9 * 46.5cm 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.