VÝSTAVNÍ KLEC PRO SLEPICE 3 KOMORY

Vaše cena: 4999,-
Bez DPH: 4131,-
Sleva: 16.68 %
Běžná cena: 6000,-
Ušetříte: 1001,-
Dostupnost: Na dotaz
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvalitní drátěné výstavní klece pro drůbež

Výstavní klec pro drůbež se třemi přepážkami (boxy) o vel.2100x700x700mm

Klec je bodově svařovaná a  žárově zinkovaná. Nosné dráty o síle 6 a 4 mm. Výplň síla drátu 3 mm rozteč 32 mm v mistě napojení přepážek síla drátu 5 mm. Dvířka do 1/2 výsuvná. Přepážky drátěné,  bodované vodorovně, aby bylo zamezeno štípání drůbeže. Rozteč přepážek cca 24 mm. Klece se skládají na rozměr 70x3x280 cm.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.