Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PLASTOVÁ NÁDRŽ S PLOVÁKOVÝM VENTILEM

Vaše cena: 1399,-
Bez DPH: 1156,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Kód zboží:
 
Zásobní nádrž s plovákovým ventilem a víkem k zásobování vody pomocí rozvodů je určená pro drůbež či králíky.

Praktickým pomocníkem pro chov drůbeže nebo králíků je tato plastová nádrž s plovákovým ventilem o objemu 8 litrů. Při instalaci musí být umístěna minimálně 0,5m výše než je výška niplových ventilů. Plovákový ventil se připojí na tlakový rozvod vody. Na dně nádržky je odkalovací zátka. Napojit vodu do plastové nádrže s plovákovým ventilem je možné z boku 2 způsoby - 9mm přímým vývodem, na který se připojí hadička ( to pokud je nádržka umístěna přímo nad králíkárnou) a nebo zahnutým vývodem o průměru 19mm pro napojení 3/4" hadice, kdy je třeba pak pro další rozvod vody použít redukci 19/9mm (např., je-li nádrž ve vzdálené budově a ke králíkárně se voda přivádí touto 3/4" hadicí).

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.