Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DŘEVĚNÝ NEZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 20 SLEPIC

Vaše cena: 13599,-
Bez DPH: 11239,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Pro větší chovatele drůbeže je určen tento nezateplený kurník pro 1 - 20 slepic, určený do vnitřních prostor
Kód zboží:
 
Pro větší chovatele drůbeže je určen tento nezateplený kurník pro 1 - 20 slepic, určený do vnitřních prostor

Pro velkochovatele i větší domácí chovy doporučujeme zakoupit tento dřevěný nezateplený kurník, určený do interiéru. Dřevěný nezateplený kurník je určen pro jednu až dvacet slepic, uvnitř disponuje vybavením, skládajícího se z dvěma bidly, třemi nosnými hnízdy, větracím okénkem a schůdky. Rozměry dřevěného nezatepleného kurníku jsou: délka 180 cm, výška 140 cm, hloubka 130cm. Konstrukce smrk hranol průřez 6/6 nebo 6/4 cm jedná se o celošroubovanou nebo celodlabanou variantu rámu. Venkovní plášť palubky tl.=15-20mm opět nerez vruty montované.

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.