AMINOSOL 250ml

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,84
Zľava: 50.5 %
Běžná cena: € 8,70
Ušetríte: € 4,39
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Liek Aminosol sa používa u zvierat pri zvýšenej fyziologickej záťaži, v období rastu, reprodukcie, pri vysokej intenzite znášky, stresu všetkého druhu (teplotný, nutričný, tra

Liek Aminosol sa používa u zvierat pri zvýšenej fyziologickej záťaži, v období rastu, reprodukcie, pri vysokej intenzite znášky, stresu všetkého druhu (teplotný, nutričný, transportný a pod.). Vzhľadom k obsahu aminokyselín a glukózy je vhodný na okamžitú aplikáciu po namáhavom športovom výkone, prácu v záťaži a na regeneráciu organizmu po ochorení či pooperačných stavoch (kôň, pes). Aminosol možno použiť pri zníženom príjme krmiva alebo jeho zmene, zároveň podporuje príjem krmiva.

 

Aminosol sa podáva zvieratám riadne rozriedený v pitnej vode alebo mlieku preventívne po dobu 5-15 dní v uvedených dávkach. Aplikáciu je možné opakovať. Pri použití po zvýšenej námahe alebo ochorení je možné dávkovanie zdvojnásobiť na dobu 3 dní.

 

Rozriedený roztok je nutné chrániť pred priamym slnečným svetlom a čo najrýchlejšie spotrebovať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.