Naše zboží

BYVOLIE TYČ PLNENÁ DRŽKY 20ks

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 26,43
Zľava: 50.07 %
Běžná cena: € 60,87
Ušetríte: € 30,48
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Byvole tyč plnená držky

20ks byvolie tyče plnené držky. Kombinácia dvoch maškŕt je pre psíkov oveľa atraktívnejšia. Byvolie tyč posilňuje žuvacie svaly a pomáha udržať ďasná aj zúbky zdravé. Držková náplň maškrtu zatraktívni. Držky sú prepraný žalúdky, ktoré psíci milujú aj v sušenej forme. Sú lákavou maškrtou najmä preto, že veľmi atraktívne vonia. Dĺžka maškrty 12,5cm, priemer 1,5 cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.