Naše zboží

C-COMPOSITUM 50% 500g

Vaša cena: € 11,26
Bez DPH: € 9,79
Zľava: 56.83 %
Běžná cena: € 26,09
Ušetríte: € 14,83
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
C-Compositum 50% je kompletná kŕmna prísada biologicky účinných látok. Napomáha k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu voči infekčným ochoreniam, najmä u mláďat všetk&yacu

C-Compositum 50% je kompletná kŕmna prísada biologicky účinných látok. Napomáha k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu voči infekčným ochoreniam, najmä u mláďat všetkých druhov zvierat. Pri mimoriadnom zaťažení v dôsledku transportného a tepelného stresu a pri všetkých stavoch vyčerpanosti organizmu. Pri dermatózach, anémiách, krvácaniu, pri poruchách reprodukcie a pre podporu hojenia rán a zlomenín. U hydiny k priaznivému ovplyvneniu znášky a kvality škrupiny, pre optimálny vývoj embryí kurčiat a ich správny vývoj v preinkubačnom obdobiu.

 

C-Compositum 50 je možné podávať zvieratám do pitnej vody aj do krmiva. Pri aplikácii do vody sa denná dávka lieku riadne rozmieša v menšom množstve pitnej vody (pomer cca 1:10) a takto rozpustená sa podáva do napájačiek, alebo do zásobníka pitnej vody. Pri aplikácii do krmiva sa denná dávka lieku riadne rozmieša v menšom množstve krmiva a potom sa zamieša do celodennej dávky.

 

V preventívnych dávkach sa prípravok podáva po dobu 5-25 dní. V liečebných dávkach (2-3x vyšších ako preventívnych) po dobu 5-7 dní.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.