Naše zboží

CANVIT JUNIOR 80g

Vaša cena: € 6,04
Bez DPH: € 5,26
Zľava: 46.54 %
Běžná cena: € 11,30
Ušetríte: € 5,26
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Canvit Junior sú vitamínové tablety s O mega-3 a O mega-6 kyselinami pre šteňatá a mladých psov.

Canvit Junior slúži ako denný doplnok stravy pre šteňatá a mladých psov. Obsahuje komplex vitamínov, organicky viazaných stopových prvkov (cheláty), esenciálnych aminokyselín, polynenasýtených mastných kyselín (Omega-3 a Omega-6) a ďalších látok, ktoré pozitívne podporujú zdravotný stav šteniat a mladých psov, zvyšujú kvalitu srsti, obranyschopnosť organizmu proti infekciám a zlepšujú trávenie živín. Canvit Junior možno vďaka jeho unikátnemu zloženiu podávať aj pri kŕmení kompletnú kŕmnu zmesí.

 

Tablety sa podávajú denne podľa odporúčaného dávkovania priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva.

 

1 tableta (cca 1 kg) na 5 kg živej hmotnosti psa denne.

Balenie 80 g (cca 80 tbl), 250 g (cca 250 tbl), 500 g (cca 500 tbl)

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.