Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

CANVIT MULTI 500g

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 15,09
Zľava: 33.39 %
Běžná cena: € 26,04
Ušetríte: € 8,70
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Canvit Multi sú vitamínové tablety pre psov. Obsahujú v optimálnom pomere všetky vitamíny potrebné pre udržanie dobrej kondície psov.

Canvit Multi sú vitamínové tablety pre psov. Obsahujú v optimálnom pomere všetky vitamíny potrebné pre udržanie dobrej kondície psov. Prípravok je vhodný pre regeneráciu organizmu pri fyzickej záťaži a stresových stavoch. Podporuje dobrý zdravotný stav gravidných, laktujúcich sučiek a životaschopnosť šteniat.

 

Tablety sa podávajú denne priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva.

 

1 tableta (cca 1 g) na 5 kg živej hmotnosti psa denne.

Balenie 100 g (cca 100 tbl), 500 g (500 tbl)

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.