CDVET FIT-BARF MINERAL 600g

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 34,74
Zľava: 50.06 %
Běžná cena: € 69,57
Ušetríte: € 34,83
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
cdVet Fit-BARF Mineral je sypký doplnok výživy, ktorý dodáva vápnik a zaisťuje široké základné zaopatrenie organizmu v oblasti minerálnych látok, stopových prvkov a vit

cdVet Fit-BARF Mineral je sypký doplnok výživy, ktorý dodáva vápnik a zaisťuje široké základné zaopatrenie organizmu v oblasti minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Zaopatrenie vápnikom hrá vo výžive psov a mačiek dôležitú úlohu - môžeme ho dosiahnuť kŕmením dostatočného množstva surových mäsitých kostí, alebo mletými škrupinkami z vajec. cdVet Fit-BARF Mineral obsahuje tiež vaječné škrupiny, ktoré sú dobrým zdrojom prirodzeného živočíšneho vápnika a tým zaopatruje organizmus pri surové výžive BARF keď podávame málo surových kostí.

 

Zloženie:

 

Škrupinky z vajec (jemne namleté pre ľahkú stráviteľnosť), zvápenatené morské riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, extrahovaná hroznová jadierka.
Syntetické pridané látky: ŽIADNE

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.