Naše zboží

CDVET FIT BARF OVOCIE 100g

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 13,00
Zľava: 50.17 %
Běžná cena: € 26,09
Ušetríte: € 13,09
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
cdVet Fit BARF Obst (Fit BARF ovocie) je prírodný doplnok výživy z ovocia (čierny žeriav, jablká, jahody, čierne ríbezle), ktorý organizmu dodáva balastné látky (dôležité pre o

cdVet Fit BARF Ovocie (Obst) je prírodný doplnok výživy z ovocia (čierny žeriav, jablká, jahody, čierne ríbezle), ktorý organizmu dodáva balastné látky (dôležité pre očistu čriev) a doplňuje o vitamíny každý druh výživy (hotová, surová, varená) . Ideálne je Fit BARF Ovocie predovšetkým ako pravidelný doplnok výživy k surovej strave BARF, kde zjednodušuje zaobstaranie, držanie a podávanie ovocia. Doplnok výživy Fit BARF ovocie je zdravá alternatíva k zelenine, ktorý do jedálnička prináša nielen vítanú zmenu, ale aj toľko potrebnú vyváženosť. cdVet Fit BARF Ovocie je zmiešaný z nahrubo mletého sušeného kvalitného ovocia. Vydarená receptúra ​​je obohatená o pivovarské kvasnice a zvápenatené morské riasy. 

 

Zloženie cdVet Fit BARF Obst:
Arónia (tiež nazývaný čierny žeriav), jablká, jahody, čierne ríbezle, červená repa, pivovarské kvasnice, zvápenatené morské riasy.


Pridané látky: ŽIADNE

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.