Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

ČESNEKOVÉ TABLETY 500g

Vaša cena: € 18,65
Bez DPH: € 16,22
Zľava: 46.38 %
Běžná cena: € 34,78
Ušetríte: € 16,13
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Cesnakové tablety sú špeciálnym spôsobom upravený sušený cesnak v tabletách. Vytvára nepriaznivé podmienky pre črevné parazity, má baktericídne účin

Cesnakové tablety sú špeciálnym spôsobom upravený sušený cesnak v tabletách. Vytvára nepriaznivé podmienky pre črevné parazity, má baktericídne účinky, vhodne pôsobí na prevenciu zápalových stavov. Priaznivé účinky cesnaku na organizmus sa prejavujú lepším príjmom potravy, trávením a resorbciou živín (regulácia procesov látkovej výmeny). Pôsobí antiskleroticky (starnúce a staré zvieratá), apod. Na cesnak sú takmer všetky zvieratá pozitívne vnímavé, cesnak stimuluje a podporuje príjem krmiva svojimi dietetickými vlastnosťami, čo sa prejavuje na celkovom stave zvierat.

 

Tablety sa podávajú denne priamo z ruky, alebo rozdrvené do krmiva.

 

Holub 1-2 tbl / ks. Mačka 1 tbl./5 kg ž. hm. Kôň 5 tbl./100 kg ž. hm. Opica 1 tbl./5 kg ž. hm. Prasa 1 tbl./5 kg ž. hm. Teľa, ovca, koza 1 tbl./5 kg ž. hm.

 

Cesnakový extrakt 240 g Kvasnice pivovarské 45 g Vehiculum ad 1 kg

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.