MÄKKÝ UZOL 11cm S 91% KURACIEHO MASA 350

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 15,49
Zľava: 50.13 %
Běžná cena: € 34,78
Ušetríte: € 17,43
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kuracie mäkký uzol 11cm v balení 250g. Maškrta z kuracieho mäsa - cca 15ks.

Akostné znaky:

Hrubý proteín min. 48%, hrubé tuky max. 4%, vláknina min. 0,2%, vlhkosť max. 25%, hrubý popol max. 4%.

Zloženie:

Kuracie mäso 91,2%, sorbital, glycerol, sorban draselný, soľ, propylénglykol, xantanová guma

Kŕmny návod:

Podávajte ako príležitostnú maškrtu. Zaistite zvieraťu prístup k čerstvej vode. Skladujte pri teplote do 20 ° C a relatívnej vlhkosti do 60%. Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení spotrebujte čo najskôr.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.