MG MEAT&BISCUIT LIGHT 14kg EXP.5/24

Vaša cena: € 60,83
Bez DPH: € 54,31
Zľava: 9.74 %
Běžná cena: € 67,39
Ušetríte: € 6,57
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Magnusson meat&biscuit LIGHT je krmivo pre dospelých a starších psov všetkých plemien trpiacich nadváhou. Poštovné zadarmo, doprava zadarmo, skladom!
 
Magnusson meat&biscuit LIGHT je krmivo pre dospelých a starších psov všetkých plemien trpiacich nadváhou. Poštovné zadarmo, doprava zadarmo, skladom!

Kalkulačka krmných dávek zohledňující věk a zdravotní stav psa

Spočítejte si přesnější dávkování tohoto konkrétního krmivakalkulacka kalkulacka
 
Magnusson Meat biscuit je prvé krmivo na svete, vyrobené z čerstvých surovín. Magnusson je prvá firma, ktorá dokázala dostať do granúl 100% podiel čerstvého mäsa, pomocou technológie oven-baked (pečenie). Magnusson používa iba regionálne švédske suroviny, čo je pre kvalitu krmiva veľmi dôležité. Meat biscuit je šetrne spracované, čisté, prírodné krmivo vyrábané s láskou a za použitia tých najkvalitnejších regionálnych švédskych surovín. Magnusson používa na spracovanie krmiva technológiu Oven-Baked jedná sa o veľmi pomalé a šetrné spracovanie kŕmenia, ktoré zachováva prírodné vlastnosti surovín. Krmivo vďaka šetrnému spracovaniu a čerstvým surovinám nedráždi a nezaťažuje organizmus psa. Krmivo pre psov Magnusson meat biscuit je veľmi dobrou voľbou pre vašich psov, ktorí ho budú milovať.

Magnusson Light meat biscuit je kompletné krmivo pre dospelých a starších psov všetkých plemien trpiacich nadváhou. Krmivo magnusson light je vyrobené zo 100% čerstvého mäsa a ďalších vynikajúcich čerstvých surovín, Magnusson je prvý výrobca krmív pre psov, ktorý dokázal do krmiva dostať 100% podiel čerstvých surovín, pomocou technológie pečením. Magnusson vo svojich krmivách využíva iba regionálne švédske suroviny, ktoré sú pre kvalitu krmiva zásadné. Magnusson je čisté prírodné krmivo, ktoré neobsahuje žiadne zbytočné umelé, či chemické látky, ktoré zaťažujú organizmus psa. Krmivo Magnusson light si váš pes zamiluje.

Zloženie: (Regionálne švédske suroviny)
Čerstvé mäso 34% (čerstvé hovädzie a bravčové mäso), grahamová múka, čerstvé vajcia, rastlinný olej a 2% tuku (za studena lisovaný repkový olej), čerstvé mrkvy, sušená zemiaková dreň.

Deklarované akostné znaky:
Bielkoviny 20%, tuk 8%, vláknina 3%, sacharidy (NFE) 53,3%, minerálne látky (popol) 6,7% (z toho 1,3% vápnika a 1% fosforu), vlhkosť 9%.

Metabolizovateľná energia: 1359 kj / 100g

Vitamíny:
Vitamín A 14 000 IE, Vitamín D 1 400 IU, Vitamín E 150 IU, Vitamín C 100 IU, kyselina L-askorbová, Tiamín B1 10 mg, Riboflavín B2 12 mg, B5 kyselina pantotenová 25 mg6, Niacin 1mg.


Stopové prvky:
Železo FE (síran železnatý) 200mg, Meď Cu (síran meďnatý) 15mg, Mangán Mn (oxid mangánu) 40mg, Zinok Zn (oxid zinočnatý) 200mg, Jód I (jodičnan vápenatý) 2mg, Send.


Dávkovanie: 1dl = 43g

Dávkovanie Magnusson Light
Hmotnosť psa Kŕmna dávka
1 - 5 kg 1 - 3 dl
5 - 10 kg 3 - 5 dl
10 - 20 kg 5 - 8 dl
20 - 40 kg 8 - 12 dl
40 - 60 kg 12 - 16 dl
viac ako 60 kg 16 dl
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.