Naše zboží

MINERÁLNÍ CIHLA +karoten 190g EXP.8/20

Vaša cena: € 2,13
Bez DPH: € 1,85
Zľava: 22.22 %
Běžná cena: € 2,74
Ušetríte: € 0,61
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Minerální cihla s karotenem od Trixie o hmotnosti 190g pro králíčky, křečky a jiné hlodavce.

Minerální cihla s karotenem od Trixie o hmotnosti 190g pro králíčky, křečky a jiné hlodavce. Podáním tohoto minerálního kamene dodáte svému mazlíčkovi životně důležité minerály a stopové prvky. Cihlička udržuje zdravý a silný chrup. Obsažený karoten podporuje trávení. Minerální kámen by neměl chybět v žádné kleci.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.