MONGE DOG KREHKÉ KURACIE MÄSO 95g

Vaša cena: € 2,57
Bez DPH: € 2,29
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Monge Dog Natural krehké kuracie mäso 95g je kompletné krmivo pre psov.

Monge Dog Natural krehké kuracie mäso pre psov 95g je kompletné krmivo pre psov.

 

Konzervy Monge Dog Natural Superpremium Quality sú vyrábané z rýdzo prírodných surovín, čerstvého kuracieho mäsa z Thajska a ryže, s nízkym obsahom nasýtených mastných kyselín. Zaručená čerstvá úprava a predovšetkým varenie v pare podľa talianskeho receptu podporuje skvelú chuť zmesi.

 

Nutričná ​​úroveň konzervy Monge je vysoká, zmes je bez umelých  farbív a konzervačných látok. Varená vo vodnej pare pre lepšiu chuť a vyšší obsah vitamínov, strava s vyváženým pomerom bielkovín a tukov prospieva udržaniu správnej telesnej hmotnosti Vášho psieho spoločníka a priaznivo ovplyvňuje správny chod jeho cievnej sústavy. Pri vývoji a výrobe produktu neboli vykonávané experimenty na zvieratách.

 

Zloženie: kura 50%, želatína ai.

Technologická úprava: Stlačenie a dodanie želatíny.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.