PLASTOVÁ BÚDA PRE PSA STREDNEJ RASY

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Zľava: 57.16 %
Běžná cena: € 304,35
Ušetríte: € 173,96
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Búda, ktorá je praktická z hľadiska udržiavanie čistoty a tiež ľahko prenosná.
 
Búda, ktorá je praktická z hľadiska udržiavanie čistoty a tiež ľahko prenosná.

Stredná plastová búda veľ. 79x56x60cm. Vhodná nielen domov, ale aj na cesty. Výhodou tejto búdy je vďaka nízkej hmotnosti jednoduchá manipulácia a ľahká údržba. Perfektný pre prípady, keď riešite problém s hygienou a nemôžete použiť normálny pelech (napr. z dôvodu inkontinencie).

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.