PLIENKA PRE PSA MALÁ 1ks

Vaša cena: € 2,13
Bez DPH: € 1,76
Zľava: 67.33 %
Běžná cena: € 6,52
Ušetríte: € 4,39
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Plienka pre psov malá 4-7 kg. Riešenie inkontinencie u psov. Inkontinenčné nohavičky pre psov i suky malých veľkostí.

Plienka pre psa malá (4-7kg)

Plienka pre psa na jedno použitie. Tieto plienky boli špeciálne vyvinuté pre chorých a zotavujúcich sa psov. Práve preto, že problémy po operáciách sú väčšinou len dočasné, je možné nakupovať plienky už po jednom kuse a vziať si ich vždy len toľko, koľko ich bude skutočne potrebné. Tieto jednorazové plienky sú výborné aj pre hárajúce feny. Slúži tiež ako skvelá pomôcka v predchádzaní potreby, špiny a škvŕn na psím pelechu alebo vašom nábytku. Plienky sa jednoducho nasadzujú a prispôsobujú vďaka lepiacim pásikom.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.