Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PSIE MISKA ČAS KRMENÍ SVETLÁ 15cm

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Zľava: 78.58 %
Běžná cena: € 304,30
Ušetríte: € 239,13
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Misky zo svetlého lešteného kameňa 15cm.
 
Misky zo svetlého lešteného kameňa 15cm.

Miska pre psov z lešteného svetlého kameňa 15cm

Je čas kŕmenia? Miska, ktorú vidíte na obrázku, je originálom z rúk českých kamenárov. Žiadna miska nebude úplne rovnaká, ale garantujeme, že každý originál vyzerá úplne dokonale. Tento produkt nie je pre každého zákazníka, ale ak práve vy potrebujete do vášho interiéru ladeného do kameňa misku, je práve tento výrobe značky Časkrmení presne to, čo hľadáte.

 

Každá miska je originál, ktorý nikto iný mať nebude. Je to preto, že každý kameň je originál a po odfrézovaniu materiálu vykukne zakaždým iný vzor.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.