Naše zboží

Royal Can.Dachshund Puppy 1,5kg EXP.1/21

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 9,41
Zľava: 10.75 %
Běžná cena: € 12,13
Ušetríte: € 1,30
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Royal Canin Jezvčík Puppy je krmivo se speciální recepturou pro mladé jezevčíky do 10 měsíců, na podporu harmonického růstu a zdravého imunitního systému

Mladí jezevčíci potřebují v krátké fázi intenzivního růstu speciálně přizpůsobené krmivo. Suché krmivo by mělo mladému štěněti poskytnout optimální obsah energie a bílkovin pro harmonický vývoj kostí. Speciální komplex antioxidantů s esenciálním vitamínem E pomáhá budovat zdravý imunitní systém, a tím podporuje přirozenou obranyschopnost štěněte. Přizpůsobený obsah vápníku a fosforu podporuje zdraví kostí a kloubů. Vysoce stravitelné bílkoviny a prebiotika, jako je FOS, podporují správné trávení. Granule speciálně vyvinuté pro štěňata jezevčíka obsahují chelát vápníku, který může pomoci minimalizovat tvorbu zubního kamene a podpořit ústní hygienu. Jezevčík je odvážný pes a skvělý lovec. Za svou oblibu na pěti kontinentech vděčí také charakteristické siluetě s krátkými, zakřivenými končetinami ("chondrodystrofický typ").

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.