Naše zboží

ŠAMPÓN PRE PSOV S MEDOM 250ml

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Zľava: 50.33 %
Běžná cena: € 13,04
Ušetríte: € 6,57
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Medový šampón pre psov. Šampón s prírodnou vitalitou medu a miernym antibakteriálnym účinkom.

Medový šampón pre psov s miernym antibakteriálnym účinkom.


Šampón obsahuje výťažok z medu, ktorý dodáva chlpom vitalitu a pružnosť. Šampón svojím zložením je veľmi vhodný aj pre dlhosrsté plemená. Vyhladzuje štruktúru chlpov a srsť je príjemne hladká. Šampón má mierny antibakteriálny účinok. Šampón v primeranom množstve nanesieme na vlhkú srsť a jemne premasírujeme. Potom vlažnou vodou dôkladne opláchneme. Pri silnom znečistení srsti je možno umývanie opakovať.

Výrobca: Trixie, Nemecko

Obsah: 250 ml

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.