SKLENENÁ FIGÚRKA CHRT

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Zľava: 75.19 %
Běžná cena: € 17,35
Ušetríte: € 13,04
Akce končí za
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Krásnym darčekom pre všetkých milovníkov chrtov bude táto originálna sklenená figúrka chrta o celkovej veľkosti 2 cm.

Rozšírte svoju zbierku sklenených figúrok o túto sklenenú figúrku chrta, ktorá nesmie chýbať tam, kde je domácim miláčikom práve toto plemeno! Sklenená figúrka chrta sa dá objednať aj v iných farebných kombináciách, ktoré uveďte do poznámky k objednávke. Celková veľkosť sklenenej figúrky chrta je približne 2 cm. Figúrka je vyrobená ručným vyťahovaním skla, preto je každý kus naprostý originál!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.