Naše zboží

VEĽKÁ KLIETKA PRE OSMÁKA ALEBO ČINČILU

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 71,83
Zľava: 50.02 %
Běžná cena: € 173,91
Ušetríte: € 87,00
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Veľká klietka pre väčšie hlodavce, napr. osmáka, činčilu alebo morča

Veľká klietka pre väčšie hlodavce plná priestoru. Táto klietka je vhodná pre osmáky degu, činčily či iného väčšieho hlodavce. Bol by to tiež veľmi príjemný, priestranný domov pre väčšie množstvo malých hlodavcov. Súčasťou klietky je kolotoč, ktorý možno pripevniť na klietku.

Rozmery: 58 x 29 x 62 cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.