VITAMIX SE 1000g

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 15,49
Zľava: 60.1 %
Běžná cena: € 43,48
Ušetríte: € 26,13
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vitamix SE je vodorozpustný prípravok s obsahom vitamínu E a selénu. Obmedzuje náhle úhyny výrazne mäsových ošípaných v poslednej fáze výkrmu aj náhl

Vitamix SE je vodorozpustný prípravok s obsahom vitamínu E a selénu. Obmedzuje náhle úhyny výrazne mäsových ošípaných v poslednej fáze výkrmu aj náhle úhyny vo výkrme hydiny. Aplikuje sa ochranne aj liečebne pri niektorých endokrinných poruchách, pri deficitné výžive (nutričná encefalomalácie a exudatívna diatéza), pri výskyte svalových myopatií a pri degeneratívnych a proliferatívnych zmenách pohybového aparátu. Vitamix SE taktiež podporuje pohlavnú aktivitu chovných zvierat. U vykrmovaných zvierat zlepšuje kvalitu mäsa. Je určený pre všetky druhy zvierat.

 

Prípravok je možné podávať zvieratám do pitnej vody aj do krmiva. Pri aplikácii do vody sa denná dávka lieku riadne rozmieša v menšom množstve vody (pomer 1:10) a takto rozpustený sa podáva do napájačiek, alebo do zásobníkov vody. Pri aplikácii do krmiva sa denná dávka lieku riadne rozmieša v menšom množstve krmiva a potom sa zamieša do celodennej dávky.

 

Vitamix SE sa podáva prasiatkam, teľatám, ošípaným, koňom a králikom počas 3-5 dní. Výrazne mäsovým ošípaným posledné 2 týždne výkrmu. Hydine sa prípravok podáva po dobu 5-7 dní, pričom aplikáciu je možné po troch týždňoch opakovať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.