Naše zboží

DREVENÝ DOMČEK PRE ŠKREČKA S 2 VCHODMI

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Drevený domček pre škrečka o rozmere 14x7x14cm od Trixie. Domček pre malého hlodavce.

Drevený domček pre škrečka o rozmere 14x7x14cm od Trixie. Domček Luka pre malého hlodavce, ktorý bude pýchou každej klietky. Domček má jednu veľkú miestnosť, z ktorej vedú dva vchody. Jeden priamo a druhý cez malú verandičku. Pretože škrečkovia často skúmajú okolia a radi lezú i na striešky, určite ocenia drevené stúpačky, po ktorých môžu jednoducho vyhopsat.

Vtipne je vyriešená strieška nad verandičkou, ktorá je vlastne mištičkou, do ktorej možno nasypať kŕmenie, a škrečok tak môže jesť priamo zo strechy :-)

Domček je možné umiestniť k stene, ale určite sa bude veľmi vynímať v rohu klietky. Ak pred nevzhľadným plastovým vybavením klietky dávate prednosť krásnym produktom prírodného prevedení, splní domček vaše predstavy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.